Sephora Parfüm Kampanyası

Sephora Parfüm Kampanyası

111
0
PAYLAŞ

Sefora14 Şubat Sevgililer Günü’ne farklı bir yorum getiriyor ve sevgilinizin önündeki en büyük aşkın kendiniz olduğunu belirtiyor. Sephora, sevgilinizin önünde kendinizi şımartmak için harika bir yerdir. parfüm kampanyası hazır…

Kendiniz ve sevgiliniz için seçeceğiniz parfüm ile sevginizi ikiye katlamak, 1 – 14 Şubat 2019 Tarihler ve seçili parfümler arasında geçerli olan bu özel indirim kapsamında: 250 çay kaşığı parfüm alışverişi için 50 çay kaşığı,350 TL parfüm alışverişi için 70 çay kaşığı, 450 TL parfüm alışverişi için 90 çay kaşığı İndirim, her ek 100 çay kaşığı parfüm alışverişinize 20 çay kaşığı Ek indirim.

Jimmy Choo ateşi

Sabahtan akşama kadar kalıcı kokusu ve aksesuar gibi kullanılabilen şişesi ile uyandıran ve heyecanlandıran kadın parfümü Jimmy Choos; ATEŞ! Parfümün üst notalarında zengin ve canlı bir tatlılık yayan, taze pembe eşliğinde sulu bir erik. liçi Vurgu ve telafi edici unsur olarak hafif acı greyfurt notalarından oluşur. Alt notadaki yasemin-vanilya ikilisine eşlik eden sandal ağacı ile parfüm, büyük ve şehvetli kimliğini ortaya koyuyor. Sadece Sephora mağazalarında bulunan bu parfümle her yerde iz bırakacaksınız!

Fiyat: 40ml: 429TL,

60ml: 629TL,

100ml: 829TL

Armani You-Intensive Intensive

Meyveli kokuları seviyorsanız, Emporio Armani’nin yeni parfümü tam size göre. Kiraz, yasemin özü ve paçuli ile birlikte bu parfüm tatlı ve seksi bir atmosfer sunuyor.

Fiyat: 50ml 435TL,

100ml 620TL

YSL Siyah Afyon Yoğun

Siyah kahvenin heyecan verici enerjisi, beyaz çiçeklerin kendinden emin kadınlığıyla buluşuyor. Her zamankinden daha baştan çıkarıcı olan ikonik OPYUM şişesi, SİYAH OPYUM içeren göz alıcı şişesinde genç, havalı ve taşlı ruhu ortaya koyuyor.

Fiyat: 30ml 245TL,

50ml 460TL,

90ml 650TL

Gülün Mon Guerlain çiçeği

Taze oryantal koku, olağanüstü hammaddelerle karıştırılarak herkes için vazgeçilmez bir koku yaratır.. Harika bir başlangıç ​​ile mandalina, elma ve frenk üzümü, Guerlain, Karla lavanta ve zambak yasemin ile portakal çiçeği ve gülün karakteristik notalarının kalp notalarına eşlik ediyor. Son notalarda vanilya, beyaz misk ve sandal ağacı ile zenginleştirilmiştir. Gülün Mon Guerlain çiçeği Vazgeçemeyeceğiniz parfümünüzdür. Büyüleyici bir koku istiyorsanız, gecenizi Mon Guerlain Eau de Parfum Florale kokusuyla renklendirin!

Fiyat: 50ml 740TL,

100ml 1046TL

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK