Saç uzatan yağ tarifi

Saç uzatan yağ tarifi

119
0
PAYLAŞ

Piyasanın bilinen markalarını kullanmak yerine doğanın bize sunduklarını değerlendirmeye çalıştığımız bu zamanlarda, saçlarının sağlıklı ve hızlı uzamasını isteyenleri de unutmadık, hep birlikte oturup nasıl destek olabileceğimizi araştırdık. bitkisel yağlar tarafından. Size saç uzatma yağının tarifini veriyoruz, ancak saçınızı bir kez yağlayarak ve saçınızın hiçbir zaman altı inç uzayacağını söyleyemeyiz, mucizeler yaratabilirsiniz.

Saç büyüme yağı için reçete

Malzemeler:
20 damla hint yağı
20 damla zeytinyağı
10 damla lavanta yağı
7-8 damla susam ve badem yağı (isteğe bağlı)

Saç büyüme yağı için reçete

Tüm yağları aynı kaba koyun ve iyice karıştırın. bu kadar. (Saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre malzeme miktarını aynı oranda arttırıp azaltabilirsiniz)

Nasıl kullanılır?

Bu yağ karışımını köklerden başlayarak saçınıza uygulayın. Yağı saçınızın köklerine sürerken parmak uçlarınızla hafif dairesel hareketler yapın ve saç derinize kan akışını artırarak karışımın daha etkili olmasını sağlayın. Tüm saçınızı kökten uca bulaştırdıktan sonra en az 4 saat bu şekilde bekleyin. 4 saat uzun bir süre olduğu için bu karışımı yatmadan önce uygulayabilir, ayrıca sabahları şapka ile uyumayı ve saçınızı yıkamayı deneyebilirsiniz.

Karışımı bu şekilde haftada bir düzenli olarak uygulayın. 4-5 hafta içinde saçlarınızda iyileşme göreceksiniz. Ayrıca bu yağ karışımına 1 yumurta ve bal ekleyerek karışımı daha etkili hale getirebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK