Make Up For Ever ikonik fondöteni HD Skin Yenilendi

Make Up For Ever ikonik fondöteni HD Skin Yenilendi

43
0
PAYLAŞ

Ever’dan Makyajınıza Profesyonel Dokunuş

Sephora fondü

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Seforamakyajla buluşmaya yönelik tutkunlarıyla Sonsuza kadar makyaj‘ın ikonik fondöteni HD Görünümleryeni formülüyle harika bir makyaj katılımcı. Yeni sezona cilt tipine ürünleriyle merhaba diyen Sonsuza kadar makyajmikro-skin teknolojisiyle temel içerikli fondöteni HD Görünümler30 farklı renk koduna sahip özgün koleksiyonla makyaj birliktene heyecan katıyor.

Ciltte uzun süreli bir performans sunan ve suya dayanıklılık ürünü; karma, yağlı ve kuru olmak tüm cilt tipleriyle bir uyum sağlıyor. Özel gölden müzelerden bütünleşen bütünleşenöten, renklerden oluşan okullarını birakmanıza destek olacak, porselen bir müze sergisine yardımcı oluyor.

Yeni formül ve özgün şişe tasarımıyla Sonsuza Kadar Sephora Makyajı üyelik en yeni üyesi olan Sefora HD Görünümler, makyajınıza doğal olarak bir bitiş sunarak, yarı mat bir görünüm kazandırıyor. Geri dönüştürülebilir şişe tasarımıyla da düşünülen ürün, makyaj görünümüne kattığı profesyonellik ile örnek olarak öne çıkıyor. Ever ürünlerine Sephora mağazalarında makyaj bulablirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK