Lierac Premium Cure ile Genç Görünüme Kavuşun

Lierac Premium Cure ile Genç Görünüme Kavuşun

105
0
PAYLAŞ

Lierac Laboratuvarları tarafından geliştirilen efsanevi yaşlanma karşıtı seri bonus28 günde gençlik formülünü yepyeni bir buluşla sunuyor.

Harvard Üniversitesi tarafından geliştirilen ve ölümsüzlük proteini olarak bilinen GDF-11 proteini TilkiPremium Kür karıştırılarak oluşturulur. Derma kozmetiklerindeki bu yeni gençleştirme formülü, kök hücrelerin yenilenmesini sağlar ve hücrelerin yenilenmesinin anahtarını sunar.

Foxo proteini hücre kökünü korur ve genç hücreleri yeniler. GDF-11 proteini doğrudan yaşlanan hücreleri hedefler ve genç hücre profili aşılır. Bu çift etki sayesinde yaşlanan hücre sayısı azalır, gençlik artar ve yaşlanma süreci tersine dönmeye başlar.

Bu yenilikçi iki aşamalı formül, Premium Cure şişesinde 10.000 kapsül içerir. Bu kapsüller sayesinde cilt hemen rahatlar ve rahatlık kazanır.28 günlük düzenli kullanımdan sonra cilt hacim kazanır, canlanır ve 11 yaş daha genç görünür.

Stres, hormonal değişiklikler, yorgunluk gibi faktörleri tüm cildinde hisseden ve yaşlandıkça günlük bakımın yeterli olmadığını düşünen kadınlar, Premium tedaviİçerdiği yasemin, iris ve misk özleri ile ciltte hoş bir görünüm kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK