Kozmetik ve cilt bakımı alışverişinin püf noktaları

Kozmetik ve cilt bakımı alışverişinin püf noktaları

115
0
PAYLAŞ

Kozmetik sektörünün Türkiye’deki en gözde alışveriş adresi Boyner, yeni sezon için geniş bir kozmetik koleksiyonu sunuyor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra kaliteli hizmeti ve ayrıcalıklı hizmetiyle fark yaratan Boyner, ilkbahar ve yaz aylarında yenilenmek isteyen tüm kadınları mağazalarına davet ediyor.

Boyner Boyner Büyük Mağazacılık Kozmetik Direktörü Dilek Çağlayan Değirmenci, cilt bakımı ve kozmetik alışverişinin püf noktalarını ve sezonun yeniliklerini paylaşarak, ilkbahar ve yaza yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyenler için büyük fırsatlar olduğunu açıkladı.

Kozmetikte yenilikler

Yoğun kozmetik meraklıları için tasarlanmış kullanışlı, konsantre, tek kullanımlık ürünler son zamanların gözdesi oldu. Dilek Çağlayan MillerSkinfood, Claderm, Lider Bunun gibi Kore cilt bakım ürünleri bu alanda birçok alternatif sunuyor. Bu ürünler tek uygulamada uzun süreli bakım ve koruma sağlar. Ayrıca organik içerikli ürünler her geçen gün daha popüler hale geliyor. Hatta Duaderm Bu alanda sunduğumuz en yeni markalarımızdan biri.”

Bir diğer önemli yeniliğin de dijital ekranların yaşlanmasıyla mücadele eden Blue Light Teknolojisine sahip ürünler olduğunu vurgulayan Değirmeci, bu ürünlerden birinin de bu ürünlerden biri olduğunu söyledi. Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex’in telefon, bilgisayar ve görüntülenen herhangi bir ekrandaki mavi ışığa karşı 10 kat daha yoğun onarım teknolojisi içerdiğini de sözlerine ekliyor.

2019 Trendleri

Dilek Çağlayan Değirmenci’ye göre ilkbahar-yaz 2019 sezonunun ana trendi makyajsız görünen makyaj. Yüz hatlarını yorgun gösteren ve kalın bir tabakadan oluşan kapatıcılar ve fondötenler sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için yerini alıyor.

Cilt bakımının püf noktalarını da paylaşan Dilek Çağlayan Değirmenci, cilt bakımında ilk ve en önemli adımın cilt temizliği olduğunu vurguluyor. Cildin nemlendirilmesi ve bakımı cilt bakımında bir diğer önemli konudur. Nemlendiriciler burada çok faydalıdır. Her kremin her cilt tipine uygun olmadığını kaydeden Değirmci, kozmetik severlerin cilt yapısına uygun kremler seçmelerini tavsiye ediyor.

Kaliteli ürünler kadar kozmetik satın alma konusunda uzmanların hizmetini de önemli kılan Dilek Çağlayan Değirmenci, Boyner’in bu konudaki hizmetini şöyle özetliyor: Tüm müşterilerimiz en uygun cilt bakımı ve makyajını bulmak için servis danışmanlarımızdan yararlanabilirler. cilt tipine uygun ürünler. Ürünler.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK