Kirpikleri Uzatan Serum Lash Booster

Kirpikleri Uzatan Serum Lash Booster

97
0
PAYLAŞ

Görünümümüzü tamamen değiştirebilen kirpikler yüz güzelliğinin önemli bir parçasıdır. Ancak kirpik bakımı çoğu zaman gözden kaçabilir. L’Oréal Paris şimdi cilt bakımı ve saç bakımı yelpazesini, laboratuvar ortamında geliştirilen ve kadınlar tarafından tanınan yeni nesil kirpik bakımını içerecek şekilde genişletiyor. Kirpik serumu Lash Booster, kirpiklere eski parlaklığını geri verir. Klinik olarak kanıtlanmış kirpik serumu kirpikleri onarır, kirpik kaybını azaltır, zayıf kirpikleri güçlendirir ve sadece birkaç hafta içinde daha dolgun kirpiklerin kilidini açar.

Günde iki kez kullanıldığında kirpik dökülmesini önleyen Lash Booster, 8 haftada gözle görülür sonuçlar verir.

Kirpiklerine Lash Booster uygulayan kadınların %94’ü kirpiklerinin güçlendiğini söylerken, %81’i kirpiklerinin dolgunlaştığını ve %97’si kirpik dökülmesini azalttığını söylüyor.

içinde Hint yağı kirpikleri provitaminlerle beslerken kirpiklere sağlıklı bir görünüm kazandırır. Kirpik güçlendiricilerKeratin içeriği ile kirpikleri güçlendirir ve yeni kirpik oluşumunu destekler. Kirpik güçlendiriciler Ayrıca içeriğindeki madecassoside & hyaluronik asit ile kirpikleri korur, içeriğindeki Filoxan ile kirpik büyümesini destekler ve göz içinde bir sıvı olan sulu mizah ile kolay uygulama ve temizlik sağlar.

L’Oreal Paris’ten Elisabeth BouhadanaLash Booster için yapılan açıklamada: “Yeni ürünümüzü geliştirirken, kirpiklerinizi doğal olarak güçlendirmeye yardımcı olan koruyucu provitamin B5 ve geleneksel hint yağı ile bağlantılı olarak en iyi bilinen aktif bileşenleri seçtik. Daha da ileri gittik ve özel restoratif ve kalınlaştırıcı amino asitler kullandık. Hiyalüronik asit Kirpiklerle zenginleştirilmiş serum kirpikleri korur, en ince cildi bile nemlendirir ve güçlendirir. aranan.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK