Hazal Kaya Lancome’un ilk lokal marka elçisi oldu

Hazal Kaya Lancome’un ilk lokal marka elçisi oldu

42
0
PAYLAŞ

Güzellik devi Lancôme, etkili oyuncu Hazal Kaya’nın yeni marka elçisi olduğunu duyurdu. Lancôme, en yeni üyesi Hazal Kaya global markanın temsilcisiliğini üstlenen ilk Türk yıldız oldu. Lancome ve cilt bakımı serisi par birliktelik, yeni reklam filmiyle taçlanacak. Serinin, çekimleri tamamlanan ilk filmi; dijital platformlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Lancome‘un parizyen ve zarif ruhu, Hazal Kaya ile hayat. 17 herkesçe satın alıyor, silindirdeki donanım ve donanımla sevenlerinin tahtlarından Hazal Kaya;

Lancome‘un Türkiye marka elçisi oldu. Hazal Kayaikonik markanın en yeni galerilerini, yeniliklerini ve trendleri tutkunlarıyla buluşturacak.

Güçlü, mutlu ve duyarlı Lancome içinde, Hazal Kaya ile gözleri seriliyor

Kadın ve insan haklarıucu, kariyer başarılı, güçlü, samimiliği ve istekli bir rol model olarak öne çıkan öne çıkıyor Hazal Kaya; doğa ve kadın için mücadele eden, ortak değerlere ve sahipe sahip Lancôme ile çalışmakla çalışmaktan heyecanlanırken, güzeldir.

Lancome ve Hazal Kaya iş birliği, yeni reklamla buluşmayla buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri tamamlanan reklam filminde Hazal Kayamarkanın ruhunun tutkunlarına yansıtıldı. PPR İstanbul‘orada planlarda çekimlerde ve makyaj sanatçılarının tüm planlamalarından saç ekimi dikkat çekti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK