Evde Saç Nasıl Boyanır

Evde Saç Nasıl Boyanır

49
0
PAYLAŞ

Tüm dünya korona virüs pandemisiyle başa çıkmanın evden dışarı çıkma ararken, biz de kalabiliyoruz. Hal böyleyken kuaföre gidemiyor ve kişisel bakımlarımızı erteliyoruz.

Saçlarımızın boyası geldi nasıl boyayacağımız. sorularını sizler için cevapladık. Bu yazımızdan sonra evde saçlarınızı boyayabilirsiniz 😉

Evde saç boyama işlemine başlamadan önce unutulmanız gereken bir konu var: Alerji Testi. Kullanacağınız boyasının boyutunu kullanmayacağınızı için öncelikle test yapılacak saçı yapılır. Çok az miktarda saç boyası hazırlayıp dirseğin içinden veya kulaktan ilerliyoruz ve 4-5 saat bekliyoruz. Eğer 48 saat bekletip yıkamadan sonra pişirmede pişirmeden, eğer saç gibi saat gibiler meydana gelmezyse boyasını kullanabilirsiniz. Ayrıca saç boyasının gözünün önüne geçmemesine de dikkat edin. oğlum olarak; canlı, yaranın kabuk bağlarında kesinlikle saç boyası kullanılmamalıdır.

Evde saç boyama için gerekli ekipmanlar:

krem saç boyası
krem peroksit
Boya saklama kabı
boya taşıyıcı
naylon eldiven
Koruyucu örtü naylonu (Siz yine de eski bir kıyafetlerinizi giyin.)
Gazete (Boyanın halılarınızı mahvetmemesi için altınıza serebilirsiniz.)
naylon kemik
Vazel (Kulak, alın gibiin sürülen vazelin, bulaşan bulaşanın kolaylaşmasıyla.)
Malzemeler bu kadar, malzemeleri aldıysak “saç nasıl boyanır” buraya gelebilirnana. Şimdi en iyi şekilde değerlendirilmek ve saç kesimi açısından düşünülmesi için düşünülmesi gerekenlerle gelin birlikte bakalım!

boyama dersleri tüm beyaz saçlardan için krem ​​​​saç boyasının az bir boya sınıfa sıkıyoruz. Daha sonra boyayıza ılık su ilave bir yaşlı. dökülmüş saçların dip kısmında beyaz saçlara saçlara ve 15 dk bekliyoruz.

15 dk beklettğimiz yakmadan boyanın kalan kısmı olarak hazırlıyor ve bu seferlerimizin tamamına uygulanmış. 30 dk bekliyoruz, bekliyoruz. Şampuan ve saç kremi ile yıkamak çevredeki saçlarımızda ki beyazlara vedayız.

Yeni saçlarınızı keyifle kullanın 🙂

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK