Estee Lauder Revitalizing Supreme Koleksiyonu

Estee Lauder Revitalizing Supreme Koleksiyonu

40
0
PAYLAŞ

Estée Lauder, Supreme+ Ailesi’ni Canlandırıyor

Çok Etkili Nemlendiricilerle Çıldın potansiyelini Arttırın Yeni Özel Hibiscus Sabah Çiçeği Özü ve Özel Moringa Özü içerir

Yüksek performanslarda ustalığı tüm ömrümü kanıtlamış Estee Lauderve son teknoloji ile ile Canlandırıcı Supreme+ Koleksiyonuşimdi sunuyor. Cildin yaşlanmasını geciktirmeme etkisinden arındırılmışa Dayan losyonu, günümüzde yaygınlaşmasına ve daha geniş kapsamlı bir yardımcı olmak için geniş kapsamlı bakıma sahip ve bir aktif bitki özü olan sabah biyolojik özünden oluşan Çiçeği özünden. Ayrıca Hibiscus Sabah Çiçeği, Çözüm Estee Lauder‘in özel moringa özü ve bütün kolajen yapısından faydalarını artırmaya yardımcı olur. ilk kez, Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Yaşamlar, üç yüz bölgesinde – yanaklar, cepheler – daha sıkı bir görünüm ortaya çıkarır ve yüzlerinin daha geniş kapsamlı hazırlıklarınız. Genişletilen elastikiyetini küçültmesi nedeniyle damardan daha sıkıne ve boy çizgileri dahil olmak üzere şekillendirilmiş ve çizginden küçük boyna yardımcı olur.

İpeksi sistem sayesinde kolayca emilerek ciltte rahat ve esnek bir şekilde birakır. 72 gün süreyle bakım ile incelemeye alınacak zaman zaman ve daha genç uygulamalar.

Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Koleksiyonu şimdi yeniden doldurulabilen, şık ve geri dönüştürülebilir yeni cam ambalajlar!

Estee Lauder Canlandırıcı Supreme

ÖNEMLİ BİLEŞENLER

YENİ Özel Hibiscus Sabah Çiçeği

Doğanın en güçlü hali. Estée bilim adamları, gün tanıma hasat verilen Hibiscus çiçeklerinin en yüksek kolajen artırıcı aktiviteye sahip olduğunu keşfettiler. Bu büyük, en yüksek etki için sabahları özen gösteriyoruz, çiçeklerden topluyoruz, – hasattan üretime 83 gün boyunca bir süreçte – kapsamlı doğal olarakenini güçlü bir şekilde eğitime yardımcı olan şturu yor.

Özel Moringa Özü

Gözle doğada neden olan özgür radikalleri nötralize etmeye yardımcı olmak da dahil olmak üzere biyolojik açıdan kapsamlı bir şekilde bir müdahalede olan, doğal ve tam bir özüttür. Rutgers Üniversitesi’nden uluslararası üne sahip bitki biyoloğu doktor İlya Raskin ile ortaklaşa bu Moringatü Çözüm, Estee Lauder‘a özeldir ve Moringa Oleifera hedef olarak.

Kollajen Arttırıcı Teknoloji

Cildin kendi doğal dolgusu süslemeye ve cildin bakımını yenilemek için yardımcı olmak için Estee Lauder bilim insanlar tarafından tasarlanır. Çıldın doğal destek ağının kritik ana öğesi olan kolajen, kalkmak daha sıkı bir onun ve daha fazla anahtardır.

Estee Lauder Canlandırıcı Supreme+ Faydaları

Estee Lauder Revitalizing Supreme+

YENİ Toparlama + Sıkılaştırma

Estee Lauder denendi, yeni Hibiscus Sabah Çiçeğinin Moringa Özü + Kollajen Artırıcı Teknoloji ile birleştiğinde, genel genelen hazırlama sadece 3 günde 10 kat kurulumu yapıldı. Canlandırıcı Supreme+ Kremleri Çıldın Doğal Sıkılığını, Elasticiyetini Ve Canlılığını Geri Kazanmasına Yardımcı Olur Ve Üç Ana Bölgede – Yanaklar, Nazolabial Kıvrımlar Ve Çene Çizgisi – Daha Şekilli Görnen Yüz Hatlarını ve Daha Kalkık Görnen Çıldır Ortaya Çıkarır.

Sağlıklı Parlaklık

Canlandırıcı Yüce+ aile doğaya dönüşünü desteklemeye yardımcı sağlıklı bir cilt renginden memnunken daha rafine ve bir cilt bakımı sunar.

Antioksidan Koruma + Nemlendirme

Yaşlanmane direnmeye yardımcı olmak için nemli, sağlıklı ve beslenmiş çok önemlidir. Canlandırıcı Supreme+ formülleri, ne hapsetmemeye yardımcı olmak için eğitimimi inceleme incelemeleri ve güçlendirmeler. 72 saat nem sağlar. Antioksidan koruma ile formüle edilen cilt, onu rahatlaştırır ve rahatlar.

YENİ Canlandırıcı Supreme+ Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem

Estee Lauder Revitalizing Supreme+

Zengin içerikli çok etkili krem: Sıkılaştırılmış, cilt görünümünden bir görünüm. Sıkılaşmış ve sıkılaşmış bir cilt görünümü sağlar. Estee Lauder‘In Özel Moringa ve YENİ Özel Hibiscus Sabah Çiçeği özlerini içeren güçlü teknolojiden yararlanan bu ipeksi yumuşaklıkta, kurs kremleri; cildin nemle sarar, etki açısından güçlendirmeler güçlendirmelerken yaşlanmaya karşı güçlü bir şekilde sağlar. Daha fazla kalkık bir görünüm için sıkılığı, gözden geçirilecek ve olacaklardan. Çizgilerin küçük boylarının ve yeni formül çizgilerinin çizgileri azalıyor. Cilt daha güçlü, parlak, derinlemesine nemlenir ve yeni, sağlıklı bir canlılık ile parlar.

Tüm cilt ve ciltler için uygundur.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam yüz ve boylamasına göre. Onarım sonrası serum ideal.

Estee Lauder Revitalizing Supreme+ fiyatı: 50 ML – 1475.00TL

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK