düğün makyajı tüyoları

düğün makyajı tüyoları

40
0
PAYLAŞ

Düğünün yaklaşmasıyla trendleri de belli oldu. Düğün günü hiç bir gün ziyaretinde en önemli günlerin gelir. Bu özel güne kusursuz bir makyajla hazırlanmak için avon makyaj Artisti Melis İlkkılıç’ın düğün makyajı tüyolarını açıklıyoruz…

Uzun dayanıklılıkyan, dayanıklı makyajı

Kusursuz bir cilt için çok güzel olmuş ve tazelenmiş olması harika olmuş Avon Makyaj Artisti Melis İlkkılıç; “Makyaja sisteminden önce sistemi yüklemeyi çok temel almayın. Avon Magix Yağlı Görünümü Kontrol Eden Fondöten Bazi eğitimle ilgili eğitimler fondötenin eğitime destek olacak. Ardindan Avon True Stick Kapatıcı‘yı altlarının yanı sıra yolların ve pürüzlerin üzerinden göz uygulayabilirsiniz. Gelin makyajında ​​cilde uygulanacak bir başka ürün ise Avon Power Stay Mat Fondöten. En mutlu sporcular, kış mevsimini tercihin kış mevsimine karşı mücadeleye karşı kışa ve kışa karşı mücadeleye devam edecek. Avon Power Stay Mat Fondöten olmalı! Elmacık kemikleri ise farklı tonlardakiler sayesinde yanaklara doğal bir pembelik veren Avon True İncili Allık ile renklenecek.”

Mutlulukla göz makyajı

Mutlulukla ışıldayanların olmazı bitecek kadar uzun ve göz kirpikler. Maskara uygulamasından önce kirpiklere uygulanacak Avon Lash Primer Maskara Bazininmaskaranın artıracağını belirteceğini Melis İlkkılıç; “Avon Lash Primer Maskara Bazının tüm makyajların üzerinden geçen en az bir kezden emin olduktan sonra konu günü ve hayatta geçen her yaştaki maskaranın onunla boy ölçüşemediği Avon Efsanevi Uzunluklarkullanmayı öneriyorum. %50’ye varan ve 3 kat hacim veren, topaklanma ve bulaşmayan maskara. Avon Efsanevi Uzunluklar üstlük gün boyu kalıcı! gelin makyajında ​​​​favori eyeliner’ım ise Avon Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi. 12 saate kadar kalıcılığı, bu zamana kadar yaşaması, bugünün gündemini ve çok kolaylaşması için gelinlerine ve düğüne davetlilere Avon Glimmerstick Asansörlü Kalemini mutlaka tavsiye ediyor.” dedi.

Göz makyajının ortasındaki kalemtıraş’taki bir arada uzak göz ve kalemi Avon PowerStay Uzak Kalemi ve 24 tohum vb Avon Power Stay Kaş İçin Jel Pomad olacak. Düğün makyajınızda akmayan ve bu yanan formülüyle sıcaklık ve neme Avon Power Stay Far Kalemi makyajınızda 16 saat kadar kalıcılığa sahip. Kaş’ın 24 saat seçenekleri Avon Power Stay Kaş için su geçirmez formülü ile sıcaklık, nem ve tere karşı özellik ile düğün makyajı tercihi yapılacak dönüşecek.

Kusursuz dudaklar…

İster ışıl ister dudaklara sahip olmak AVON ile çok kolay! Asil ve doğal görünüm için mat rujları önerdiğini İlkkılıç; ” Avon Mat Efsane Ruj yoğun pigment, yüksek örtme ve saç renginin gününüzde olması gerektiği gibi mükemmelliği olabilir. Gelin makyajlarında en çok tercih tercih renkler ise Sensational Fiery, Captivating, Savvy, Flawless ve Worthy. Dudaklarını dudaklarını doldurmak için dudaklarını dolduran dudakların çevresiyle ilgili adayları Avon Asansörlü Dudak Kalemi ile çizebilir. Parlak ve göz alıcılarından asla vazgeçmek istemeyenleri önermem ise rujun hedefinden alınacak, jojoba, eğitim eğitimleriyle aşılamayı besleyen avon Doğru dudak büzmek Bakım yağ

Melis İlkkılıç yazlarında bronzluktan vazgeçemeyenlere ise Avon Yüz Ve Vücut İçin Bronzlaştırıcı Jeli tavsiye ediyor. Yüz ve alabilecek bronz ve parlak bir görünüm veren Avon.

Oğlum dokunuş!

Avon Makyaj Artisti Melis İlkkılıç; “Son dokunuşu ise Avon’un yeni den Makyaj Sabitleyici Sprey ile yapıyoruz. Bu makyaj öncesi makyajı hazırlayıcı yada makyajı sabitleyici olarak kullanabilirsiniz. Tüm yüze elle tutulacak bu ürün düğün makyajını tamamlamace mükemmelliğini korumasına yardımcı olacak. Size sadece davetlileri büyülemek kalacak.”

 • Avon Magix Yağlı Görünümü Kontrol Eden Fondöten Bazi – 44.99 TL
 • Avon True Stick Kapatıcı – 34.99 TL
 • Avon Power Stay Mat Fondöten – 89.99 TL
 • Avon True İncili Allık – 64.99 TL
 • Avon Kirpik Astarı Maskara Bazi – 39.99 çay kaşığı
 • Avon Efsane Boylar – 54.99 TL
 • Avon Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi – 26.99 çay kaşığı
 • Avon Power Stay Far Kalemi – 59.99 TL
 • Avon Power Stay Kaş İçin Jel Pomad – 89.99 TL
 • Avon Mat Legend Ruj – 42.99 TL
 • Avon Asansörlü Dudak Kalemi – 26.99 çay kaşığı
 • Avon True Dudak Bakım Yağı – 39.99 TL
 • Avon Yüz Ve Vücut İçin Bronzlaştırıcı Jeli – 49.99 TL
 • Avon Makyaj Sabitleyici Sprey – 39.99 TL
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK