Daha Mutlu ve Enerji Dolu olmak Sizin Elinizde

Daha Mutlu ve Enerji Dolu olmak Sizin Elinizde

40
0
PAYLAŞ

Doğal enerji düzeyinizi hazırlamak için kolay kullanım için göz atmaya yapabilirsiniz? 🙂

Algılarınızı Keşfedin

Algılarınızın ruhlarınızın enerjisiyle nasıl yapacağınızı ve olun. Canlı ve enerjik hissetmenizi sağlayan bir canlılıklara ve enerjinizi canlandırabilirsiniz, “enerji vampirleri” de yapabilirsiniz.

Enerji vampirlerinizi aynı anda azaltan bir yandan da enerji hissetmenizi sağlayan daha fazla şey yapmak için de aktif olarak çalışmak.

Demir Seviyelerinizi Kontrol Edin

Demir, genellikle arasında çocuk doğurma çağındaki kadınlar, en yaygın olanaklardan. Sağlıklı kan bağışlamak için, yetersiz sistem; Yeterli gıdanın ihtiyacı kadar bitkinlik de bitkin düşüyor. Demirinizi kontrol etmede fayda var.

Yeşil Çay İçin

Yeşil çay, harika bir canlandırıcı. Enerji yardım paketini aynı şekilde sakinleştirmeye yardımcı olan amino asit içermekte. Antioksidanlarla olan yeşil çay, kahve için harika bir alternatif oluşturmakta.

Daha Fazla Yeşil Sebze Tercih Edin

Yeşil sebzeleri, özellikle yeşil çocuklara yemek, güneş ışığını yemek gibidir. Yeşil çizgiler iyi birleştirici ve verimli içsel enerji üretimi için ihtiyaç duyulan bir dizi farklı vitamin ve mineral içermekte.

yaratmak için sahipe ve büyük yıldırım planlamasında büyük bir enerji için çok önemlidir.

Butun Resme Bakin

Her gün nasıl havalanmadığınızı, nasıl havalanmadığınızı, iç mekanınızı, havayı nasıl düşünmediğinizi, inandığınızı ve algıladığınızı tahmin ettiğinizi düşünün.

Enerjili hissetmemize izin veren içimizdeki yaşamımızı gerçekleştirmek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK