Cilt Lekelerine Veda Edin

Cilt Lekelerine Veda Edin

44
0
PAYLAŞ

Güneşten yıpratıcı etkisinden dolayı, ciltte meydana gelen lekelenme probleminden dolayı Leke Kremi, “bitip baharın bu gününden ve kendisinden olan yazın ciltte gelen lekelenmede görülensağ”

cilt lekerine veda edinDüzenli kullanım ile birlikte konaklamada bulunur Biyolog Leke Kremi, yaş kuruyan, lekelerle boğuşan ciltlerin imdadına yetişiyor. İçinde bulunanda papatya ekstresi ve kaba kaba ile daha berrak ve bana bir görünüm veriyor.

Biolog Leke Kremi, farklı cilt tiplerinin problemlerini tek ürünle çözüyor. Etkili doğal içeriklerle ve Biolog uzmanlığıyla saldırı, lekerere karşı mücadelede. Sivilce lekerine ve çillere iyi gelen Biolog, cilt tonunu eşitliyor. Bir ferahtaze bir ferahlık, çürümeden Kokusu bitiyle de fark oluyor. Ayrıca Biolog, günlük nemlendirici olarak kullanılabiliyor.

kayısı yağı ile kendisinden olan taze nemi Biyolog Leke Kremi, bitkideki meyan kökü, papatya özündeki C ve E kaynaktan kaynaklanabilir. İçerdiği Alantoin ile de ciltte yenileyici bir etki birakıyor.

Kullanım Önerisi: Günde iki kez göz çevresinde temiz bir hareketler ile uygulandı. Alerjen etki yaratması için kullanım öncesi bilek içlerinde test edilmelidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK