Cildiziniz İçin Profesyonel Bakım Önerisi

Cildiziniz İçin Profesyonel Bakım Önerisi

56
0
PAYLAŞ

Cilt bakımını profesyonel ürünlerle kendi gerçekleştiren evde SİNOZ, komple hazırlama ve uygulama seti sunar. SİNOZ Yüz Yıkama Jeli, SİNOZ Arındırıcı Kil Maskesi, SİNOZ Arınıcı Tonik, Sinoz Bakım Kremi, ödüllü SİNOZ Leke Göz Kremi ve SİNOZ %10 C Vitamini Serumu ile bugün profesyonel bakım yorekleşmektedir.

kadınlarıe değer veren yerli kozmetik markası SİNOZ, sonbahara girilen bu aylarda etkilerinden küfür edecek şekilde seti sunuyor. Evde profesyonel sunucun temel ürünleri yüz yıkama jeli, kreminden olacak tonik, maske, leke kremi ve C vitamini serumu ile hem temizlik hem bakım arasında bir arada sağlanıyor.

Detoks paketi

Sinoz evde profesyonelleştirme ekibi ile program geliştirmede etkin temizlik sağlıyor. Sinoz Yüz Temizleme Jeli ile temizlenen cilt Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi ile diplerde kalan yağ ve kiri temizliyor. Sinoz Arındırıcı Tonik son dokunuşun gerçekleştirdiği profesyonel cilt ile aydınlatıyor.

Leke güçlü ikili

Her üründe araçta olan Sinoz, Le Kremi leke önleyici ve sıcaklarımda yaşıyorlar. Meyan kabağı ve C vitamini ile puntalama ve tek vitamini görünüm kazandıran Sinoz Leke Kremi’deki pentavitin ile yoğun nemde hazırlanıyorlar.

Sinoz % 10 C’deki yoğunlaştırılmış yüzde 10 C Vitamini ile üründen tedarik edilirken, hayattan hoşlanmanızı sağlamaktan dolayı. Sinoz %10 C Vitamini Serumu, formülündeki hyalüronik asit ve vitamin kompleksleri ile aydınlatıcı çözüm sunarken, acı elastan bir yapı kazandırıyor. Sinoz %10 C Vitamini Serumu ilk kullanımdan itibaren ciltteki parlak, canlı ve süslemeli görünümün tıslatılmasıdır. Sonuç, ciltte stresten yararlanan şehirden dinamik bir görünüm oluyor.

Bakışlar için minimalist dokunuşlar

Sinoz Göz Çevresi Kremi, beslenme ile ilgili eğitim ile ilgili ile ilgili bakışlara, pentavitin ve B3 vitaminleri ile göz çevresinin neme doymasına yardımcı oluyor. Kaz ayaklarına karşı önlemler sunuyor.

Sinoz Leke Kremi PSF Fiyatı: 139 çay kaşığı

Sinoz %10 C Vitamini Serum PSF Fiyatı: 159 çay kaşığı

Sinoz Göz Çevresi Kremi PSF Fiyatı: 99 çay kaşığı

Sinoz Yüz Temizleme Jeli PSF Fiyatı: 29 çay kaşığı

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi PSFı Fiyatı: 109 çay kaşığı

Sinoz Arındırıcı Tonik PSF Fiyatı: 39 çay kaşığı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK