2021 Yazına Damga Vuracak 5 Parfüm

2021 Yazına Damga Vuracak 5 Parfüm

49
0
PAYLAŞ

Tüm gün seveceğiniz 5 parfüm önermemiz

Hem gündüz hem de gece için ideal olan parfüm, çiçek, nar yenilerin yeni kokularını siiz, baştan çıkarıcı ve hayalleri yerleştirmek. uygun, bu şıklı şişeler, favori ürünlerinizin yanında rafınıza gelecek şık duracaklardır. .

Byredo , Tom Ford , Louis Vuitton ve daha fazlasından eau de parfum dahil olmak için yapıcı en iyi lanlarından 5 kokuni boyut için derledik;

Byredo parfüm

Byredo son aile parfümü: Huş ağaç, Karışık Duyguların güzel olurken, mate üzümü notaları, güçlü ve kokuyu tamamlar ile harmanlanmış siyah çay.

Louis Vuitton parfüm

Maison’un parfüm koleksiyonuna yeni koku, Louis Vuitton Parfüm Jacques Cavallier Belletrud taze, temiz ve canlandırıcı kokular mutluluğun yarattığını. Plajda gün gün bir günlük çağrıştıran, biberiye ve pembe gibi otların bir karışımı ile Japon yuzu ve neroli’nin narenciye notalarını birleştiriyor.

Diptyque Orphéon eau de parfum diptik

Diptyque Orpheon eau de parfum Diptik , odunsu ve çiçeksi notaların mükemmel performansı sunan şehvetli bir koku. Ilık tonka fasulyesi, sedir, yasemin ve ardıç meyveleri ile karıştırılarak bu öğle yemeği, baharat baharatları.

Valentino Donna Sarı Rüya parfümü

Şişedeki çiçek buketi gibi, Valentino Donna Sarı Rüya parfümü, İtalyan limonunun, beyaz misklerin notaları ile uzun ömürlü bir koku. Rockstud ile süslenmiş şişelerinden kullanım gibi parfümün canlı sarı görünüm, kokunun kendisi kadar çekici.

Tom Ford Tubereuse Nue parfümü

Bu hafta başında yayıncılık Tom Ford Tubereuse Nue parfümüü, çiçek kokularından hoşlananlar için bir başka seçenek seçenek. “Gece Hanımı” lakaplı bir yakın çiçek çiçek tasarımında yanı sıra yasemin baharatı akigalawood ve timsah baharatının temel notalarını bu makyajı çıkarıcı kokunun temel notalarını hazırlıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK