10 yaş daha genç görünen bir cilt İçin

10 yaş daha genç görünen bir cilt İçin

40
0
PAYLAŞ

Yıllara meydan okuyun

Fransa’daki eczanelerde ürünlerdeki ürünler ve bakım yağlarımızda bir numara bakımımızı sağlamak Nuxe Süper Serum, en ileri geliştiricilerin faydalarını bir araya getirir: Parçalara ilk kez botanik yağların %100 mikro akışkan enkapsülasyonu. Bu harika, harika bir modelle aşınmış doğal hiyalüronik asitle özdeş, kusursuz bir modeldir. Her yaştan tüm kadınlar için üstün performans ve kullanım keyfi bir somut konsantre: 10 yaş daha genç görünen bir cilt için taşınıyor.

Nuxe Süper Serum, silikondan kullanımdan kaldıran, devrim niteliğinde yeşil bir teknik olan %100 doğal mikro akışkan enkapülasyon tekniğini ilk kez kullanımdan kullanımda. Bu teknikle parçalarına ayrılmış botanik, botanik altınlar içinde, doğal olarak hyaluronik asit Küçük ile bir serum küçük resimlerden dolayı harika bir şekilde uygulanır.

İzole eğitimden geçen ve korunan olan bu iki aşama, tam muhafaza etmelerine ve daha etkili olacaktır. Ürün cilt ile temasta özdeş bir duyusal deneyim sağlıyor: Serum orospunun ferah oku tısı, cildin üzerinde bir yer eriyen botanik yağlarının mikro küreciklerinin ipeksi hissiyle tamamlanıyor.

Mikro kurelerin, hafif korunan kokulardan, taze ve botanik notalarını gider. Canlandırıcı bir öz olarak gelişir. Üst notası, etkisi nane ile bir miktar artırılmış olan galbanum bitkisinin hışırtılı yapraklarını anımsatıyor. Dana bağlama, ipeksi yaprakları gülla bir çiçek resmigeçidi (ıhlamur, ve menekşe) ilerler. Misk kokulu şehirn tısladığımız, kadife bir okşama gibi sarar.

Nuxe Süper Serum, 10 yaş daha genç görünen bir çocuk için programlarını ana hatlarıyla. Etkileyiciliği, üç boyutlu mikro dermiste kullanılan teknoloji ile değerlendirilmiştir. Bu model için, sevkıyatın sizin için bir şekilde benzetim yapmak için 10.000’den fazla hücreden oluşur. Yapılan, yapılmayan bir mikro dermis, 10 yıl daha eski bir mikro dermis ile karşılaştırıldı (sonradan yapılmış, görüntülenmemiş Nuxe Süper Serum ile yerleşim.) Nuxe Süper Serum‘un vegan formülü, son derece yüksek ve memnuniyetle karşılanması için %95 oranında doğal kaynak desteği sağlanıyor.

Doğal hiyalüronik asit

Bu hyalüronik asit, biyoçeşitliliğe saygı duyan bir biyoteknolojik süreç ile olacak olan fermantasyonu yapılır. 24 saat sonra, mekanizmalarımak için ses ayrıntılarını uyarır.

– Parçalarına ayrılmış botanik yağları

Doğal, silikonsuz bir teknik tek tek incelenirler. En değerli yağ asitlerinden bir seçki ile yeniden birleştirildikten sonra cilt ile mükemmel bir yakınlık sağlarlar.

Nuxe Süper Serum Fiyatı: 650 TL
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK