Yıldırım Mayruk’tan Burslu Öğrenciler Yararına Defile

Yıldırım Mayruk’tan Burslu Öğrenciler Yararına Defile

57
0
PAYLAŞ

Swiss Hotel Ankara’da ve ev sahipliğini İnönü Vakfı Başkanı Özden Toker ve ANAÇEV Başkanı Ayla Hatırlı‘nın üstlendiği Yıldırım Mayruk Geceye Ankara cemiyetinde çok sayıda seçkin ve seçkin bir mekandır. Toker ve Hatırlı, Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal’a katkılarından dolayı teşekkürler plaketi verdi.

Ünlü koreograf Asil Çağıl koreografisiyle Günay Musayeva, Hülya Yiğitalp, Zeliha CAL Alona Kral, Açelya Kartal, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Ola Zaremba, Simge Ünal, Türkan Geyik, Amira Dizdar, Derya EKSİOĞLU, Melike Yalnız gibi başarılı modellerin podyuma çıkışında harika defilede, mantodan cekete , döpiyesten abiyeye 64 kıyafet moda meraklılarının beğenisine sunuldu. Duayen moda koleksiyonla ilgili biz Türkın, bugün ve yarın için gelecek gününe yönelik olarak uygulanacaktır” dedi.

ANAÇEV Başkanı Ayla, 400 öğrenciye burslarını öğretmelerini sağladığını belirtti. Bursiyerleri arasında ilköğretim, ve universite gerçek ifade eden Hatırlı. “Ankara halkı, çok benimsedi. Bir öğrenci var ve burslar kazanıyorlar. Ayrıca America’da Vadisi’nde çalışan bir grup Türk, onlara da okul okullarına burs veriyor. Amacımız, çağdaş ve Türk gençliğinin yetişmesine katkı sağlamak.” Hatırlı, defileden elde edilen elde edilen 400 bursiyerlerine ilk olarak kazanmak olarak dile getirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK