Versace 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Versace 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu

130
0
PAYLAŞ

Versace Sonbahar-Kış 2021 Koleksiyonu

Donetella, Versace’nin son şovunda modellerin gücünü kutluyor. Gigi Hadid, doğumunun hemen ardından katıldığı defilede oldukça fit görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Modeller aktörler gibidir; tasarımlara hayat veriyorlar

Donatella Versace Sonbahar / kış koleksiyonu 2021 için “Step Inside La Greca” başlığıyla. Görünüşe göre tasarımcı, Gigi Hadid’i baş model ve kızı Khai’nin doğumunu yaptıktan sonra podyumdaki ilk gününü kutladı.

Donatella, Versace’nin İtalyan lüksü ile eş anlamlı hale gelen labirent benzeri tasarımı Greca motifini yeniden icat etti ve dış giyim, ayırıcılar ve aksesuarlar için logonun üç boyutlu bir versiyonunu tanıttı. Işıltılı örme pantolonlar, erkek takımları ve deri çantaların tamamına lineer motif basılmıştır. Neon çoraplar, taytların içine Greca baskısı bile dokunuyor. Klasik A-line silüetinin ustaları olarak, kadın giyiminde eterik transparan elbiseler ve ipek blazerler de dahil olmak üzere bel aksesuarları kullanılıyor. Koleksiyonda ayrıca kalın platformlu botlar ve ayak bileği kayışlı yüksek topuklu ayakkabılar yer alıyor.

Versace’nin FW21 koleksiyonunu yukarıdan inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK