Tuba Ergin 2021 2022 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tuba Ergin 2021 2022 Sonbahar Kış Koleksiyonu

150
0
PAYLAŞ

Sürdürülebilir moda tasarımları ile Tuba Ergin13-16 Nisan tarihleri ​​arasında dijital olarak gerçekleşir. Moda Haftası İstanbul‘bir (FWI) GÜZEL YENİ DÜNYA adını taşıyan 2021 2022 sonbahar kış koleksiyonuyla.

Geçiş döneminin havasından etkilenerek yeni koleksiyonunda yaşıyoruz Tuba Ergindaha sorumlu, saygılı, düşünceli ve yenilikçi bir geleceğe taşınabilecek bir dünya hayalinden ilham alıyor. Moda tasarımcısı Tuba Ergin, son koleksiyonu ile modada sürdürülebilirlik anlayışı sadece kullanılan malzemeler ve üretim yöntemi ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda Moda Sanayi için üretim yapan firmaların kullandığı temiz enerji kaynaklarına olan ihtiyaca dikkat çekiyor.

Tuba Ergin 2021 2022 sonbahar-kış koleksiyonu ”Cesur Yeni Dünya” geleceğin belirsizliği ve korkusuyla yüzleştiğimiz ve vazgeçmediğimiz yeni bir dünya olgusunu anlatıyor. Bursa Kestel’deki Akdere Güneş Enerjisi Santrali’nin güneş paneli alanında çekimleri yapılan dijital defilede, modeller dünyanın en temiz enerjisini üreten güneş panellerinin koridorlarında dolaşırken, temelleri üzerine kurulu bir koleksiyon sundular. yeni hayatımızı basit ve şık kılan sofistike spor giyim, askeri ve motorcu stilleri.

Kargo ve çoklu çanta, apolet detayları, upcycle asker çantası detayları, bitkisel deri, antimikrobiyal kumaşlar, geri dönüştürülmüş yün ve lanolin kaplı kanvas gibi lüks ve sürdürülebilir malzemelerin bir araya geldiği koleksiyonda çok yönlülük ve pratiklik gibi unsurlar ön planda. . 1980’lerin ihtişamı, 2020’lerin modernliğiyle buluşarak melez bir imaj yaratıyor. Güçlü omuzlar, maxi pedler, Fuzo pantolon detayları 80’leri vurgularken, çıkarılabilir dış giyim tasarımları değişen iklim koşullarına uyum sağlamayı kolaylaştırıyor. Giysiler ve küçük eşyalar için kesim detayları ve metal zincir işlemeler ön plandadır. Renk paleti haki, bej, hardal, tütün ve gri gibi militarist ve toprak tonlarının yanı sıra baskın beyaz, ekru, krem ​​tonları ve turuncu ve kırmızı gibi güçlü renklerden oluşuyor. doğada soyut grafiklerle de karşılaşıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK