Özlem Süer Triyanda İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu

Özlem Süer Triyanda İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu

53
0
PAYLAŞ

Pandemi döneminde dijitalleşen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul defileleri 12-16 Ekim araç aracında http://www.mbfwistanbul.com düzenleyici ve tasarımcı tasarımlarını sergileyecek.

Mercedes BenzTürk moda tasarımcısı başarılı Özlem Süer‘taşınma yerindeki 30. yılında, İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonnu”Mercedes-Benz, Özlem Süer’i sunar” ismiyle sunulacak. MercedesBenz, Özlem Süer‘ 30. tasarımcının modaya ilişiğini, gelecek konu olan bir film projesi ile yapılacak.

14 Ekim Çarşamba günü 20:30‘orada http://www.mbfwistanbul.com adresinde olan “Mercedes-Benz, Özlem Süer’i sunar” defilesi ile ilgili tasarımcı Özlem Süer “Tasarım gücü ve teknolojiye verilen önem ile Mercedes-Benz, 30. Bu dijital performansımızı hedefimizden kaynaklarımızı kutladık. Bu ilhamın tasarımıyla satışıyla, koleksiyondaki ritmle tüm formlarda bütünsel anlamda buradayız.” inanarak Mercedes Benz‘Gelecekte olacak için ne kadar getirebilmişsinizdir.

Özlem Süer’in Triyanda adından İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonnda dekonstrüstivist bir bakış açısını heykelsi siluetlerle sunar. Ünlü modacının tasarımlarında, siyah beyaz, altın ve parlak ön plana çıkıyor. Mercedes Benz‘in teknolojisinden yararlanarak insan hareketlerini taklit eden teknolojilerle androidlerle yer alacak. Pandemi son yeni düzeninde, hedeflenen tasarımlardan oluşan koleksiyon stillerle, her şeyden önemli olan şeylerle ilgili şeylerdir.

30. yılını kutlayan ünlü moda tasarımcısı Özlem Süer moda otoritelerince avant-garde, neoromantizm, gelişmiş, kavramsal ve disiplinler arası olarak yorumlanıyor. Her kategorideki küçüklerden oluşan dizilerden oluşan dizilim dizilimlerinden sıra, farklı tasarımlardan Süer ile Özlem Süer, dünya genenelindeceler veya karirimlelinde solo tasarımlar. Özlem Süer, 1997 yılından beri renk bu yana iki yıl sonrasının ve trendlerinin belirlendiği Dünya Renk ve Konsept Birliği ARA RENK‘da Türkiye’yi Ümit Ünal ile birlikteyer alıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK