Niyazi Erdoğan 2021 Sonbahar Kış koleksiyonu

Niyazi Erdoğan 2021 Sonbahar Kış koleksiyonu

46
0
PAYLAŞ

Niyazi Erdoğan 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonugeçmiş sezonlarda olduğu gibi lokal değerlerde bulunarak, bu kez “İstikbali göklerde arayanlar” Baştayyareci Vecihi Hürkuş‘tan ilham alıyor. tasarımcının İstanbul Moda Haftası (FWI) Müze mimarisi, özel donanıma da bir özellik özelliğidir.

Niyazi Erdoğan 2021 Sonbahar Kış koleksiyonu, oyundan zorlu zorlu pandemi Hayatta kalmak, kontrolleü yaşam yolundaki uzak mesafelerde seyahat etmeyi düşünmek hayalinden ortaya çıkar. 1925 yılında Genç Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yerli uçak Vecihi K-VI‘yıdan ve tarihimizde 30’ fazla ilke imza atan Baştayyareci Vecihi Hürkuş‘un uçma tutkusu tasarımcısının da ilham kaynağı oluyor.

Atatürk’ün “İstikbal göklerdedir!” Sözüyle ilgili olduğu gibi, 1920’li merkez tarihi için çok önemli bir uygulama ve tutkusu sayesinde ilk tahmin kadar ilk şehir kılavuzuna çok ilke imza atanabilir. Baştayyareci Vecihi Hürkuşgösterimlere yönelik tüm gösterimlere ve gösterime asla bakış açısını göstermeden bir göz atmaya devam etme.

Niyazi Erdoğan 2021 Sonbahar Kış oradaki koleksiyon, Baştayyareci Hürkuş‘B.N. Kurtuluş Savaşı Başarıyla ulaşılmakta olan başarılardan, o pilot kıyafetlerine ait olan şeyler. Hürkuş’un mücadeleci vizyonundan yararlanarak yaratılan değerin değeri gibi bir süper kahraman gibi canlandıran koleksiyonda, süper kahramanlara yakın çekimlere ve Niyazi Erdoğan‘ın imzası çıkan gelen ‘NE’ inisyalinden türetilmiş brövelerine rastlamak mümkün.

Koleksiyon kahve, haki tonlarıyla sert sarı ve fuşya, neon buz mavisi paletiyle devam ediyor. Aynı zamanda renkli ve dinamik bir sokak stile sahip olan modelde, sürdürülebilir bir kalite anlayışı geçerli Tay kenevir uygulamalı denim kumaşları, uzun yıkama teknolojileri ile harmanlanarak. Koleksiyonun tüm deri çizelgeleri artıklarından üretilirken, Bayrampaşa trikoları da Bayrampaşa Tekstilci ve İş İnsanları derneği hayata geçirildi. Bir yanda süper kahraman kostlarını anımsatan cesur çizgilerin yanı sıra yünlü dokuma ve kot kumaşlar Niyazi Erdoğan‘ın imzası gelen gelen dokunuştan da öne çıkıyor.

Niyazi Erdoğan 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonla ilgili ilkmda, Baştayyareci Hürkuş‘un uçmaya olan büyük dikkatimi çekti. Savaşa asker olarak katılmış; hatta esir. Kurtulduktan sonra yeniden kullanıma dönüşmeye devam edecek, bir depoda ilk yerli uçağa imzasını atmış. Baştayyareci Hürkuş, sivil havacılığımız çok önemli bir kahramanlığımız. Her zaman kendi sorunlarıyla ilgili sorunu olmayan biri. Bu koleksiyonla birlikte, ben de sağlanabilmesi için, tüm parlak ve beyinlerine bir teşekkür sunmak istiyorum”

kirletir ilgi çeken müzikleriyle Niyazi Erdoğan, 2021 Sonbahar Kış mevsiminin filmi için ise, Ertem Eğilmez‘in yönetmenliğindeki 1977 yapımı Gülen Gözler filminde Şener Şen‘indirmeyi canlandırmak Pilot Vecihi karakter Ayşen Gruda‘nın Fikret’e can verdiğinden hareketle, sözü ve Bestesi Suat Sayın‘ait olan Gündüzüm Seninle’yi kullanıyorlar.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) düzenleme düzeniyle FWI, TC Ticaret Bakanlığı öncülüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) nezdinde olmuş olan Türkiye Tanıtım Grubu (TTG), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) gerçekleştirilmektedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK