Louis Vuitton 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Louis Vuitton 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu

113
0
PAYLAŞ

Louis Vuitton ile ünlü İtalyan sanatsal tasarım stüdyosu Fornasetti’nin benzersiz yaratıcı dünyasını keşfedin.

Louis Vuitton 2021 sonbahar-kış koleksiyonu

Louis Vuitton kadın koleksiyonlarının sanat yönetmeni Nicolas Ghesquiere tarafından önderlik ev‘in yeni işbirliği, Fornasetti atölyesinin yaratıcı zenginliğini araştırıyor. Eklektik koleksiyon, Piero’nun 1940’ta stüdyosunu kurmasından bu yana sanat ve tasarım severleri büyüleyen Fornasetti’nin ikonik el çizimlerinin resimlerini içeriyor.

Bu işbirliği, Nicolas Ghesquiere’in tasarımlarının çoğunu Fornasetti’nin benzersiz görsel dünyası ile Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonuna entegre etmesiyle başlıyor. Louvre’da Michelangelo ve Daru Galerilerinin muhteşem ortamında sergilenen koleksiyon, Fornasetti’nin antik tabloları ile müzenin olağanüstü Yunan, Etrüsk ve Roma heykelleri koleksiyonu arasında zaman içinde bir yolculukta estetik ve yaratıcı bir diyalog yaratıyor.

Louis Vuitton 2021 sonbahar-kış koleksiyonuZengin renk ve dokuları harmanlayan, jakar, nakış ve lazer baskı gibi geleneksel ve ileri teknolojilerin bir arada kullanıldığı tasarımlar arasında kadife elbiseler, parlak baskılı jarse üstler ve polar kapüşonlular öne çıkıyor.

Louis Vuitton Fornasetti İşbirliği, her iki evin tüm yönlerinde ortak olan deneysel bir gelenekçilik duygusunu somutlaştırır ve Louis Vuitton’un ileri görüşlü yaratıcılığı ve işçiliği ile Fornasetti’nin büyülü ve vizyoner dünya tasvirinin etkili bir karışımıdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK