Hatice Gökçe 2022 Sonbahar Kış Yenidoğan Koleksiyonu

Hatice Gökçe 2022 Sonbahar Kış Yenidoğan Koleksiyonu

125
0
PAYLAŞ

Sadece bir giyim koleksiyonu değil, aynı zamanda şık bir manifesto. Hatice Gökçe, 2022 sonbahar kışı Sezon için Bayburt bölgesinde tek Piramit kumaşve geri dönüştürülmüş akrilik elyaf Akrilik döngüsü‘ve Moda Haftası İstanbul herkesin uzun yıllar giyebileceği bir koleksiyon hazırladı.

Hatice Gökçe Yeni Doğan 2022 Sonbahar Kış Koleksiyonu Yünün dünü, bugünü ve geleceği adeta buluşmuş gibidir. Piramit kumaş İpekiş’in %100 doğal ve saf yün içeren kumaşıyla geçmişe duyduğu saygıyı, bugüne olan bağlılığını ve geleceğin elyafı Acrycycle ile geleceğe olan umudunu tüm dünyaya duyurmak isteyen. Hatice GökçeBu koleksiyonla kumaşlara olan sonsuz sevgisini bir kez daha bizlere gösteriyor.

Çevresine karşı daha bilinçli, saygılı ve daha duyarlı yeni neslin enerjisini ve beklentilerini bulmak her zaman çok ilham vericidir. Hatice Gökçeher tasarımına bir kimlik kartı ekleyerek bu beklentileri etkin bir çözümle karşılamaktadır. Bu konu hakkında sorulan; “Hatırladığım kadarıyla çevreme, doğaya, dünyamıza karşı her zaman çok duyarlı oldum. Tekstil sektörünün dünyayı en çok kirleten ikinci sektör olduğunu bilmek beni her zaman daha çevreci tasarımlara ve üretimlere yöneltmiştir. Bu koleksiyonla bu hayalimi gerçekleştiriyorum. Bu haritada kumaşı kimin dokuduğunu, ipliği kimin yaptığını ve kimin diktiğini görebilirsiniz” diyerek anlayışını özetliyor.

Koleksiyon, tasarımcının isteği üzerine Moi Shoes tarafından yaratılan, kadınlar için el yapımı düz bale ayakkabıları ve bu koleksiyona özel erkekler için el yapımı parçalar ile tamamlanıyor.

biçim Andrea Sheenansaç tasarımı Yıldırım Buzuyuk‘ün, stil’i sadece eda bilirkoleksiyonu Erdi Doğan fotoğraflandı. Mert Şengörüntü koleksiyonu ve Ozan KymaçReklamı düzenleyerek oluşturur Yeni doğan Koleksiyon, zarif bir yaklaşımla zanaata, zanaata ve çevreye olan saygısını gösteriyor.

Renkleri, desenleri ve kesimleri ile öne çıkan parçalardan oluşan koleksiyonda pelerinler, dantel gömlekler, çift taraflı giyilebilen kaftanlar ve ceketlerin yanı sıra manşetleri olan pantolonlar da göz alıcı. Zamansız ve cinsiyetsiz olarak tanımlayabileceğimiz tasarımlar, bir yandan işlevsellik ve zarafeti, geçmişe saygıyı ve günümüz modasının heyecan verici tavrını bir araya getiren, erkek ve kadından taviz vermeden akıllı ürünler peşinde koşan bambaşka bir kuşağı hedefliyor. kadınlar ayırt eder.

Hatice Gökçe Yeni Doğan 2022 Sonbahar Kış Koleksiyonu Sunum 16 Nisan Cuma günü saat 12:45’te yapılacaktır. www.fashionweek.istanbul canlı gör

“İstanbul Şekerleme ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından düzenlenen FWI; TC Ticaret Bakanlığı başkanlığında Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından kurulan Türkiye Tanıtım Grubu (TTG), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından destekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK