Fashion Week İstanbul Üçüncü Günü

Fashion Week İstanbul Üçüncü Günü

48
0
PAYLAŞ

Üçüncü katkı sağlayacak birakan ve modanın profesyonellerini bir araya getiren İstanbul Moda HaftasıYaratıcı şovlarıyla mod tutkunlarının beğenisini topladı.

Moda Haftası İstanbul Üçüncü Günü

İstanbul Moda Haftası‘Hayatı öğretiyorum. Beni yönlendiriyor, aklım değil” prensesin stilinden ilham veren bir gelecek’DIANA GİBİ OLUN‘ koleksiyonunun tasarımcısı olan Murat Aytulum defileyle gerçekleşti. Moda tasarımcısı Tuğba Atasoy, kadın fenomeninin tüm detaylarını 70’lilerinatçı tavrıyla yorumladığı ‘güçlendirme‘ koleksiyonla Moda Haftası İstanbul’da yeri aldı. Hayat döngüsü, yaşam ve yaşam ilkelerine saygı duyarak hayata NEJ koleksiyonlarından olan ve serinin ilki olan NEJ 2021 2022 Sonbahar KışDaire‘ sayıklama en büyük.

Günün ikincisinin açılışını KIRMIZI BEARD by Tanju Babacan İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonradyanbayan minimal‘ adli moda filmiyle yaptı. Uçuş tarihinde bir çok ismin ilham verdiği ve bugün bize kanat olan pilotlarımıza ithaf verilen Emre ErdemoğluCANAT‘ adli 2022 Sonbahar Kış koleksiyonla İstanbul Moda Haftası‘da çıktı. DB BERDAN tüketim en aza indirmeye yerleştirmek için küçük işletmelerden bir koleksiyon imzaa attı. Koleksiyon, atletizm temaya mandıra elbise detayları modellerini ve couture modellerini bir arada sunarken, denim parçalar ve “Ağaç dikmek için en doğru zaman” yazıçlı moda katture katture de dik. tasarımcı Özgür Masur, Moda Haftası İstanbul İlkbahar Yaz 2022 Geçmişteki özlemleriyle, hatıralarıyla, geçmişe yazılan mektupların içeriğinden oluşan bir koleksiyonla çocukların günlüklerini yapanlar.

İstanbul Moda Haftası Dell Technologies ana sponsorluğu ve Altier Academy, Swissotel Bosphorus ve Onedio tedarik sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK