Fashion Week İstanbul İkinci Gününü Geride Bıraktı

Fashion Week İstanbul İkinci Gününü Geride Bıraktı

53
0
PAYLAŞ

Fashion Week İstanbul ikinci üretimde geliştiricilerle geride kalan biraktı.

İstanbul Moda Haftasıikinci günde podyumu tasarımcısı Özlem Erkan‘içinde “AMA” seçme ile açtı. Günün ikinci şovuna ev sahipliği yapan Mert Erkan ise, “hazcılıkOrtaköy’deki ilham kaynağından koleksiyonunun çekimlerini içerir. Tarihi Hüsrev Kethüda Hamamı‘nda gerçekleştirdi. İklim değişikliğinin büyük çoğunluğunda bir etkisine dikkat çekmeyi gerçekleştirmek Çiğdem Akın‘içinde “tüp“Kurulumda ise dokuma kumaşlar ve yerleştirme hakimdi.

Sürdürürebilirliği tasarımlarına bir ekonomi tasarımcılığı Niyazi Erdoğan da son zamanlardaki iklimden yola giden sistemnu mod sevgiler ile buluşturdu. Erdoğan ilhamını bus sezon boyunca şehre ve zarafetini veren İstanbul çiçeklerinden kullanılmış. SIGA’DAN YALAN‘nın kurucusu ve kreatif direktörü Gül AğışZAMAN KAPSAMI” seçmeyle zaman zaman algısına odaklanarak, eskiyle geleceğin, yavaşla hızlının yakınlarıyla sorgulayarak. Nihan Pekerpapatyalardan ilham aldığından, elbiselerin her bölümündeki eğitimden ilham aldığı ve annesine ithaf koleksiyonuyla İstanbul Moda Haftası‘da yerini aldı. 70’in geçtiği yerin 60’lı ve’li İlhamını Kalamış’ından alan Mehtap Elaidi“#KİREÇ HEDONRIVIERA” koleksiyonunda, çizgili desenler, halat detayları, lacivert ve beyazın birlikteliği, yelken kumaşını ve ıran kumaşlar ve denizci temasını tasarımlarına başarılı bir şekilde yansıtılmıştır.

İstanbul Moda Haftası Dell Teknolojileri ana sponsorluk Altier Academy, Swissotel Bosphorus ve onedio tedarik sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

Fashion Week İstanbul Haberleri için TİKLAYINIZ.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK