Fashion Week Istanbul için geri sayım

Fashion Week Istanbul için geri sayım

54
0
PAYLAŞ

12-15 Ekim planında dijital olarak olan İstanbul Moda Haftası için geri sayım başladı. Görsel sanatların modayla buluşacağı 29 şov ve 38 tasarımcının koleksiyonları moda çeşitliliği ile tanıtılacak.

Modanın yarattığı, ilk etkilendiği ve dokunduğu farklı yaratıcı disiplinlerin Türkiye’de ilk kez bu anlamda bir araya geldiğinde özel olan bir sanat seçkisi Fashion Week Istanbul, Istanbul State of Mind sergisini sunuyor ise, İstanbul Moda Haftası 2021 bunun içinde, 14-17 Ekim ​​arasında sanatseverlerle buluşacak.

Yaratıcı disiplinleri yaratıcı işlerle bir araya getiren İstanbul Moda Haftası12-15 Ekim aracında mod sevecen bulusacak. Bu sezon tek seferlik olarak gerçekleştirilecek moda haftasıuluslararası moda altındanda oluşturulacak ülke sınırlarının içinde yer taşıyacak.

İstanbul Zihin Hali Sergisi

Moda oyuncuları planlar ile planlanan ve planlanan planlar İstanbul Moda Haftasıl, modanın ve modayı teşvik eden yaratıcı disiplinlerin kutlamayı amaç edinmeyi amaçlıyoruz. Moda haftası koleksiyonlarını sergileyecek olan 27 tasarımcı ve 11 Yeni Gen by İMA genç tasarımcısı ve KARMA, 29 şov ve 27 solo defile ile ilgilenen. ARZU KAPROL, DB Berdan, CEREN OCAK, ÇİĞDEM AKIN, DİLEK HANIF, DICE KAYEK, Emre Erdemoğlu, TAGG, GOKHANYAVAS, LUG VON SIGA, KARMA by İMA, MEHMET EMİROĞLU, MEHTAP ELAIDI, Mert Erret, DO by Murat aydtulum, Necir nej, NEW GEN by İMA, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZGÜR MASUR İstanbul, özlem erkan, Özlem Kaya, KIRMIZI BEARD by Tanju Babacan, SELEN AKYUZ, sudietuz, SBNM, TUĞBA ATASOY ve Yakup Biçer’den Y PLUS modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmlerde koleksiyonlarını sergileyecek.

İstanbul Zihin Hali Sergisi

Tüm dijital platformlarda yaratıcı, farklı içeriklerle karşımızda olgunlaşmayan, Türk modasını ve endüstrilerini hazırlayabileceklerini tüm taşıyacak olan İstanbul Moda Haftası‘un altında çok fazla açılacak. fashionweek.istanbul adresinden, resmi Instagram hesabı @fwistanbul‘bizden sonra #fwistanbul hashtag’i devam edecek.

İstanbul Moda Haftası tanıtım filmi ise, izleyenleri bir aksiyon filminin içinde hissettirecek. Moda haftasının tüm sanat dallarını, disiplinler arası mesafenin bir göstergesi olan tanıtım filmi İstanbul’da sıradan bir apartmanda karşılaşılabilecek insan ışıklarını tutarken tutarken İstanbul Moda Haftası Bir zamanlar şehirlerin en özel tasarımlarını moda severlerin beğenisine sunacak. yönetmenliğini Marie Schuller‘ın üslendiği film İstanbul Halet-i Ruhiyesi’ni kovalama sahneleri ve şehirden kesitlerle izleyiciyle buluşturacak.

Modayla Sanatın Kucaklaşması İstanbul Zihin Hali Sergisi

Modanın yarattığı, ilk etkilendiği ve dokunduğu farklı yaratıcı disiplinlerin Türkiye’de ilk kez bu anlamda bir araya geldiğinde özel olan bir sanat seçkisi Fashion Week Istanbul, Istanbul State of Mind sergisini sunuyor, İstanbul Moda Haftası 2021 bunun içinde, 14-17 Ekim ​​arasında sanatseverlerle buluşacak.

İstanbul Zihin Hali Sergisi

İki ana başlıkta ve iki farklı mekanda gerçekleşecek sergide, İstanbul’dan resimdeki resim, fotoğraf, video ve multimedya sanat resimleri, teatral ve sahne performansları, enstalasyonlar ve sahne gösterileri yer alacak. The Empire Project’in üstlendiği projede Fashion Week Istanbul, Istanbul State of Mind sergisini sunuyorev ve sokak konseptleri Akkler ve likör Fabrika’nda kurgulanarak, İstanbul’un renkli renkli bir renkli gösteri sergisi ile planlanacak.

İçinde bulunduğu şehir ve onun yaratıcılarından çok daha farklı, gösterilerle ilk defa çağdaş sanat- rahmne sanatları-tasarım-müzik-edebiyat içinde bir araya get

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği‘nin (İHKİB) organizasyonla düzenleme FWI; TC Ticaret Bakanlığı öncülüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) nezdinde olan Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) tarafından desteklenmekte ve Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) ile İstanbul Moda Akademisi (İMA) iş birliğinde yürütülmektedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK