Fashion Week Istanbul 14 Mart’ta başlıyor

Fashion Week Istanbul 14 Mart’ta başlıyor

45
0
PAYLAŞ

Fashion Week Istanbul için geri sayım başlıyor. Dijitalle öğleden sonra bir araya getiren hibrit kurgulanan İstanbul’ta mekanın yeni buluşması, 14 Mart’ta sponsoru Soho İstanbul’da yapılacak açılış partisinin 15-18 Mart hedefinde gerçekleşecek Soho House İstanbul’da ve dijital platformlarda gerçekleşecek .

Ezgi Karayel

Ezgi Karayel

İstanbul’da moda haftası 2009’da herkesin temelleri atıldığından beri İstanbul Moda Haftası, Türk modasını ve tasarımlarını tüm dünyada desteklemek ve geliştirmek için devam ediyor. Hızlanma sürecinden beri olarak devam etmekte olan dijitalleşme uygulamaları ile birlikte hız kesmeden devam eden FW eğitimini kapsamlı bir şekilde yetiştiren bu konuda deneyimini İstanbul’un özlenen zengin ve tarihi cazibesini de katarak 10 yılı As mekan uzmanıyla birleştiren ve çizimleri dahil eden eden hibrit tasarımıyla , moda sektörünü yeniden birleştirilebilir ve sektöre değer katmaya hazırlanıyor.

Öyku Ece Uza

Öyku Ece Uza

mekan sponsoru Soho Evi İstanbul‘Da 20’den hazır tasarımcı ve tasarımcı markaları, sinemada ve moda disiplinlerinin bir nevi görsel kutlaması kiki moda film gösterimleri ve sitesi farklı, uygulama etkinliklerile programlarını moda haftasının resmine sunarken, bütün programların moda seçimlerinin resmine sunarken moda haftası.istanbul adresler ve dijital platformlardan devam edin. Haftaya doğru gidilecek olan kişilerle modanın gündemini tartışacak ve hissedecek paneller ve etkinlikler de Moda Haftası İstanbul’un sektöre ışıkına aracı olacak.

Ercan Tenekecioğlu

Ercan Tenekecioğlu

Yurt dışı basın iş birliğiyle Türk modasının uluslararası platformda görünümü ve bilinirliğini artırmasını sağlayabilecek olan ve olduğu gibi Türkiye’nin de markalaşma sağlanabilecek moda haftasını ayrica gelecek olarak giden kişiler ve etkileyici İstanbul’a canlı olarak kontrol edilebilir.

Şeyma Hamamcı

Şeyma Hamamcı

İstanbul Moda Haftası moda ve ağırlayacağın simalarını müzik dolu bir partiyle 14 Mart’ta Soho Evi İstanbul‘da kapılarını açacak. Etkinlik takvimimiz çok yakında açıklanacak. Bütün bilgiler fashionweek.istanbul adresinden, resmi Instagram hesabı @fwistanbul’dan ve #fwistanbul hashtag’i devam edecek.

Nihan Peker

Nihan Peker

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği‘nin (İHKİB) organizasyonla düzenleme FWI; TC Ticaret Bakanlığı öncülüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından desteklenmekte ve Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) ile İstanbul Moda Akademisi (İMA) iş birliğinde yürütülmektedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK