Cihan Nacar DIVINE Koleksiyonu

Cihan Nacar DIVINE Koleksiyonu

105
0
PAYLAŞ

tasarımcı Cihan Nacar, İstanbul Moda Haftası altında teklif edecek 2021 2022 sonbahar-kış defilesi izleyiciyi zaman içinde büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. 15 Nisan Perşembe günü gerçekleşecek olan defile, Cihan NacarRönesans ilhamının izlerini taşır. Cihan Nacar, İLAHİ Kendi adını taşıyan koleksiyonda canlı ve parlak renkler, kabarık kumaşlarla birleşerek bir sanat eseri ortaya çıkarıyor.

Her sezon yaptığı çalışmalarla büyük bir etki yaratın Cihan Nacar Yeni koleksiyonunun ilham kaynağından bahsetti: “Yeniden doğuş anlamına gelen Rinascere. Rönesans zamanı Bana her zaman derinden dokunmuştur. Rönesans, insanların hayattan daha çok keyif alma eğiliminde olduğu, giyiminden makyajına kadar bakışlarına anlam vererek farkındalık oluşturduğu ve antik çağlardan kalma Güzellik objelerinin yeniden keşfedildiği ve yeniden ortaya çıktığı bir dönem olduğu için tarihte kalıcı bir isim bıraktı. perdeler Elbisenin sözde kıvrımları Rönesans döneminde anakronistik bir yaklaşımla antik dünya heykellerinden alınan örneklerle vurgulanmıştır. Benim için çok özel bir dönem çünkü sanatçıların ilk kez ürettikleri eserlere el yazılarını koydukları ve sanatçının varlığının ön plana çıktığı ve değer kazandığı bir dönem.”

Yerli ve yabancı modellerin yer aldığı koleksiyonun sunumu bir defileden çok görsel bir sunum olarak düşünüldü. 16 saatlik video çekimi tarihi bir banyoda gerçekleşti. Fuşya, yeşil, kırmızı ve mor gibi renklerin hakim olduğu koleksiyonun çarpıcı rengi sarı oldu.

Koreografik olarak Yasin benmoda şovunda evval Şahin, Buse İskenderoğlu, Kayra Turkovic olarak ünlü modelgerçekleşti

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK