Ceren Ocak 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Ceren Ocak 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

44
0
PAYLAŞ

Ceren Ocak 2022 İlkbahar Yaz “Lila/Karanlıktan Giriş” adlı eğitim platformu olacaklar.

Ceren Ocak, yeni sezon tasarımlarında, iki yıldır kayıp olan alan Covid 19 Pandemisi’nden çıkış ve bir umuttan çok çok renkli bir koleksiyona imza attı. “Mor / Karanlıktan Çıkış”, mor, sarı, turuncu gibi renklerle dikkat çekerken, her zaman kullanılan siyah renkler, be ve beyaz renklere de yer sıkılmış.

İlhamını güçlü bitkin tasarımcı, koleksiyondaki özel parçalarla özgür ve stile güvenen ışık tarzına bir daha fazla aydınlatmaya. Ceren Ocak 2022 İlkbahar Yaz koleksiyonda 25 bak yer alıyor. Korsajlı elbiseler, kesim ve asimetrik kesimler, basit yapılı formlar ve bunlar arasında tam seçim olan palazzo pantolonlar, seçimn öne çıkan özellikler olarak öne çıkıyor. Ceren Ocak, 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonda deri, koton, denim ve ipek her zaman kullandığı kumaşların yanı sıra, vegan cupra, tencel ve keten gibi kumaşları da bolca kullanmış.

Hindu inanışına brat, evreni ülke çapındaki ve büyük olan küçük geleceğin yokluğunun küçültülmesi Morbir renk olarak koleksiyonda çokça koleksiyonundan bir koleksiyona adını vermiş. Ceren Ocak, “Pandemi son iki yıl herkes için zorlayıcı oldu. Aydınlığa, umuda ne kadar gerekliliğimizi renklerle anlatmayı deneyin” dedi.

Yaratıcı Yönetmen Lüğü’nü ve Görüntü Yönetmenliği’ni Veli Kuzlu‘peki, prodüksiyonunu ise, 29ONprodüksiyonlar‘ın üstlendiği Ceren Ocak 2022 İlkbahar Yaz kampanya videosu, İstanbul’un en güzel mekan olan Arkeoloji Müzesi’nde çekimlerinden.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği‘nin (İHKİB) düzenleme düzenlemeyle FWI; TC Ticaret Bakanlığı öncülüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) nezdinde kurulmuş olan Türkiye Tanıtım Grubu (TTG), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK