Beymen 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu

Beymen 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu

126
0
PAYLAŞ

Beymen, 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunu büyüleyici Boğaz manzarası eşliğinde özel bir dijital sezon sunumuyla sundu.

Güneşin pozitif enerjisinden ilham aldık”Merhaba güneş“tematikleştirilmiş” Beymen 2021 ilkbahar yaz Kampanyadan ilham alınarak hazırlanan dijital sezon sunumu 10 Nisan 2021 Cumartesi günü Beymen’in Instagram hesabı ve internet adresinde yayınlandı. Galata Kulesi, Rumeli Hisarı, Kız Kulesi İstanbul gibi İstanbul’un sembolik sembolleri eşliğinde sezonun en yeni koleksiyonlarını görme fırsatı bulan moda severler, dijital sunumda gösterilen tüm tasarımları internetteki özel sayfa ile aynı anda görme fırsatı buldu. adres.

Murat Türkilitarafından stil ve küratörlüğünde dijital sezonluk sunumda Balmain, Valentino, Stella McCartney, Bottega Veneta, Balenciaga, Tom Ford ve Alexander McQueen gibi dünya modasına yön veren markaların yanı sıra Beymen Koleksiyonu ve Bilimİlkbahar yaz 2021 Bayan giyimi ve Erkeklerin kıyafetleri

Koleksiyonlarından en beğenilen tasarımlarla 84 farklı görünüm sunuldu.

Neon tonları, puantiyeler, kırmızı-pembe kombinleri ve denim gibi sezon trendlerinin öne çıktığı dijital sunumda, yeni nesil şort ve ceket takımları dinamik silüetleriyle baharı müjdeleyen pamuklu ve keten tasarımlarla buluşarak, ipekler ve feminen şifon elbiseler önümüzdeki yaza damgasını vuruyor. istanbul boğazıRomantik rüzgarlar esti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK